Wprowadzony numer VIN jest błędny.

Prawdopodobnie:

  1. Wkradł się błąd podczas przepisywania numeru VIN
  2. Numer VIN w ogłoszeniu jest błędny
  3. Sprzedawca podał Ci błędny numer VIN

Pamiętaj - zanim wpiszesz numer VIN, sprawdź jego poprawność ze zdjęciem dokumentów lub tabliczki znamionowej.

Zamknij komunikat
[X]
ogłoszenie
raport
Sprawdź za darmo numer VIN
Wprowadź poprawny 17-znakowy numer VIN
[X]VIN - jest tym dla pojazdu czym dla nas numer PESEL. Jest to unikatowy 17 znakowy numer utworzony według ustalonych norm. Sprawdź dowolny samochód w bazie numerów VIN, dzięki czemu dowiesz się, czy to auto nie było kradzione, nie miało wypadku, usterek, napraw, sprawdzisz wersję wyposażenia.
[X]Raport autoDNA pozwala dokładnie sprawdzić dane i historię samochodu używanego, który chcemy kupić. Wystarczy znać jego numer VIN i już za kilkanaście złotych można sprawdzić np. czy nie był kradziony albo czy brał udział w poważnym wypadku.
[X]Numer VIN umieszczany jest na elementach trwale związanych z nadwoziem. Zazwyczaj można znaleźć go po stronie kierowcy, w książce serwisowej, z boku silnika oraz w różnych innych miejscach, co jest często uwarunkowane marką samochodu. Jeżeli nie znajdziesz go pod maską, możesz szukać go w bagażniku, na podłodze w kabinie pasażerskiej, na progu, na przegrodzie czołowej, gnieździe kolumny przedniego zawieszenia, podłodze w przedziale pasażerskim czy desce rozdzielczej. Informacje o położeniu VIN-u można uzyskać m.in. na forach internetowych zrzeszających miłośników danej marki lub modelu auta, w Autoryzowanej Stacji Obsługi (ASO), Stacji Kontroli Pojazdów (SKP). VIN powtórzony jest zazwyczaj w kilku miejscach i wszystkie muszą być takie same!